Визначені лауреати, які беруть участь у фіналі конкурсу Сад Шевченко 2й сезон

Тема: «Віримо в себе! Віримо в Україну!»

Клуб «AKUNA MATATA», ул. Пушкинська, 5 ВХІД ВІЛЬНИЙ.

14:00 Демонстрація на екрані робіт фіналістів 2-го сезону, з коментарями членів журі, за номінаціями:

«Графіка»: Журі: Ільдан Яхін, Олег Векленко, Олег Омельченко
Естамп 
(коментар — Ільдан Яхін )
1) Катерина Єгорова
2) Олександр Нагорний
3) Дар’я Сєрокурова

Плакат (коментар — Олег Векленко)
1) Дмитро Шевченко
2) Ольга Мальцева
3) Аліна Лисачкова

Арт-бук (коментар — Ільдан Яхін)
1) Олена Менжуліна
2) Ольга Бабак

Малюнок (коментар — Олег Омельченко)
1) Тетяна Нікітенко
2) Вадим Липських
3) Дмітро Доценко

«Декор» (журі — Олександр Брітцев, Віра Лагутіна, Леся Кам’яна)
(Декоративно-вжиткове мистецтво)
(коментар — Віра Лагутіна)
1) Альона Кічкіна
2) Олена Моргун
3) Наталія Владимирова

«Дизайн» (журі- Людмила Сухорукова, Інна Педан, Юрій Тесленко)
Комп’ютерна графіка (коментар — Людмила Сухорукова)
1) Андрій Опалєв
2) Катерина Барішнєва
3) Олександра Дудка

Проектна графіка (коментар — Юрій Тесленко)
1) Інеса Гончар
2)Аліна Федулкіна
3) Лілія Литвин

Меблі (коментар — Інна Педан)
1) Дмитро Бистров
2) Ігор Остапенко

Одяг
1) Ольга Чурилова
2) Аліна Гахова
3) Ганна Головня

«Живопис» (журі — Костянтин Савченко, Віталій Жєрдєв, Наталія Мархайчук)
Портрет (коментар — Костянтин Савченко)
1) Олександр Король

Тематична композиція (коментар — Костянтин Савченко)
1) Родіон Прохоренко
2) Антон Ткаченко

Натюрморт (коментар — Костянтин Савченко)
1) Каріна Кучеренко

«Пісочна анімація» (журі — Ольга Лисицька, Олександр Брітцев, Кирило Дущин)
(Коментар — Ольга Лисицька)
1) Ганна Ружинська
2) Анастасія Меленцова
3) Свєтлєна Вадько

«Скульптура» (журі — Олег Коваль, Наталія Мархайчук, Олесь Томах)
Станкова (коментар — Олесь Томах)
1) Людмила Єлецька
2) Сергій Шауліс
3) Богдан Бутенко
4) Олег Калашник

Дрібна пластика (коментар — Наталія Мархайчук)
1) Микола Лодяний
2) Тетяна Альбіцька-Костомарова
3) Олександр Капля

«Стріт-арт» (журі — Дар’я Хрисанфова, Олесь Томах, Марина Конєва)
(коментар — Дар’я Хрисанфова)
1) Ома Шу
2) Оксана Солоп
3) Дар’я Озерова

«Фото» (журі — Валерій Голоха, Тетяна Бутвина, Борис Близнюк)
(коментар — Борис Близнюк)
1) Сергій Попов
2) Євген Брезицький
3) Лідія Цапко
4) Андрій Засипко

«Художня критика» (журі — Олег Коваль, Наталія Мархайчук, Віталій Жєрдєв)
(Коментар -Олег Коваль)
1) Ірина Романюк
2) Андрій Корнєв
3) Анастасія Хлестова

17:00 Демонстрація на екрані робіт фіналістів 2-го сезону, з коментарями членів журі, за номінаціями: «Кіно», «Анімація»
(журі — Зоя Алфьорова, Iгор Кофман, Тетяна Логінова)

1) Дар’я Панченко — «Єврейський бадмінтон»
2) Емілія Шах — «На порозі життя»
3) Володимир Коровко, Гліб Сердюк — «Людина в картинках»
4) Групова робота студентів-операторів 4 курсу — «Лебеді материнства»
5) Катерина Курило, Валерій Рияко — «Крапля»
6) Хачик Василян — «Скляний»
7) Наталія Ковальчук — «Можна запросити Ніну»
9) Олександр Чернобай — «Коли-небудь» (кліп)
10) Денис Бєляєв — «Логіка»
11) Валерія Бєліна — «Ти ні на кого не схожий»
12) Карина Шульженко — «Обережно, ангели!»
13) Семен Мозговий — «А ти згоден бути моїм чоловіком?»
14) Ксенія Жолобова — «Енді»
15) Світлана Дмитренко, Оксана Бондаренко, Олександр Бородін — «У кожного свій фронт»
16) Ганна Рязанова — «Війна не дитинства»
17) Єлизавета Байдак — «Павутина»

19:00 Переможці 1-го сезону:
БАРДИ — Антон Пуговкін
ПОЕТИ — Єва Ніколаєва
ГУМОР — Микола Манжос

Виступи фiналiстiв 2-го сезону за номінаціями:
«Барди» (журі — Михайло Босін, Марина Дреганова, Євгенія Костенко, Вадим Гефтер (Донецьк), Олександр Єфрємов (Вороніж) Ігор Жук (Київ) Володимир Каденко (Київ)
Жiнки — автори
1) Олена Гутник
2) Олена Голентовська
3) Наталія Редько

Чоловіки -автори
1) Микола Воловик
2) Валерій Степанов
3) Сергій Отводенко

Колективи — автори
1) Олена Голентовська та Ігор Нерушенко
2) Алла та Сергій Станіславські
3) Андрій та Ігор Соснови

Гумор
1) Микола Чернов
2) Валерій Степанов
3) Григорій Слободянюк

«Поети» (журі — Віктор Бойко, Олег Бондар, Віталій Ковальчук, Ніна Супруненко)
Українська мова:
Поет-читець

1) Микола Воловик
2) Діна Мамедова
3) Ніна Виноградська

Поет — автор тексту
1) Олександр Бобошко
2) Юлія Ткачова
3) Микола Побелян

Гумор (виконавці)
1) Юрій Беседа
2) Олександр Гава
3) Микола Чернов

Російська мова :
Поет-читець
1) Ірина Кузнєцова
2) Сергій Долгов
3) Олександр Мельник

Поет — автор тексту
1) Ольга Підлісна
2) Ігор Березюк
3) Сергій Отводенко

Гумор — виконавці
1) Валерій Болотов
2) Леонід Толпиго
3) Олександр Іванов